Razítka

Jsou pro nás nepostradatelnou součástí úředních postupů, navíc jich existuje takových druhů, velikostí, barev, možností použití, že se dá s lehkou nadsázkou říct, že jsou razítka produktem, který začal žít svým vlastním životem.
Zcela běžnou službou je, že vám razítka vyhotoví na počkání. Při objednávce si volíte, jestli chcete kompletní razítko nebo jen samotnou textovou desku. Následně vybíráte velikost podle toho, kolik údajů na plochu razítka se vám má vejít, jeho barvu, zadáte požadovaný text a počet kusů, vyplníte kontaktní údaje a dobu výroby, která je také zároveň poslední položkou. Pak už jen tisknete, jak potřebujete. Nicméně můžete volit i druhy razítek, které jsou čistě designovými kousky, kam aktuálně spadá řada pro ženy. Je pokaždé jen na vás, jaké druhy se vám líbí, a které pro svou potřebu zvolíte.

Široký sortiment dostupného zboží!

Nabízíme vám opravdu pestrou škálu možností provedení, ze kterých můžete vybírat to, co bude vašemu vkusu i srdci bližší. Přesvědčte se o tom sami a přijďte si mezi razítky zvolit to, u kterého oceníte jeho vzhled, funkčnost a životnost.


Štítky: